بانک انصار لوح‌ تقدیر و سپاس‌نامه هشتمین جشنواره ملی بهره‌وری را دریافت کرد

بانک انصار  لوح‌ تقدیر و سپاس‌نامه هشتمین جشنواره ملی بهره‌وری را دریافت کرد

بانک ‌انصار با شرکت در هشتمين جشنواره ملي بهره‌وري ایران که در راستای کمک به تحقق مفاد برنامه‌های توسعه در حوزه بهره‌وری، چشم‌انداز 20 ساله نظام، اشاعه فرهنگ مدیریت بهره وری و افزایش توان رقابت‌پذیری بنگاه‌های اقتصادی در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی برگزار شد، در دو بخش، شایسته دریافت  لوح تقدیر و سپاس نامه جشنواره ملی بهره وری گردید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و تبلیغات، فرآیند اجرایی هشتمین جشنواره ملی بهره وری که شامل 5 مرحله می باشد و از آبان ماه سال قبل آغاز گردید در تاریخ اول خرداد ماه سال 96 به پایان رسید. در اين دوره 5000 بنگاه در دو مرحله شامل مرحله اولیه ارزیابی آنلاین، به کمک 6500 داور آنلاین در قالب 38 گروه اقتصادي و مرحله دوم، بصورت حضوری شرکت داشتند و اعضای هیات علمی داوری جشنواره ملی بهره وری در محل اتاق ایران به داوری پروژه های منتخب ارسالی به دبیرخانه جشنواره پرداختند.

براساس این گزارش، در این دوره از جشنواره در بخش مسابقه ملی تجربیات موفق، درمجموع 38 پروژه و در بخش مسابقه ملی بهینه کاوی 7 پروژه به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

بانک انصار، از بين 22 بانک، در بخش اصلي وفرعی جشنواره ملی بهره وری 290امتیاز به دست آورد. همچنین در بخش مسابقه ملي تجربه هاي موفق، بانک انصار شايسته دريافت لوح تقدير جشنواره شناخته شد. در بخش مسابقه ملي بهينه کاوي، بانک انصار موفق به دريافت سپاس نامه جشنواره ملي بهره وري گرديد که در مراسم اختتامیه جشنواره ملی بهره وری مهندس رضا زاده، معاونت فناوري و اطلاعات بانک، به نمايندگي از بانک انصار  جوايز یادشده را دريافت نمود.

اداره کل روابط عمومی و تبلیغات

 

یکشنبه 07 خرداد 1396 1335 الأحد 28 مي 2017 02:36