باحمایت بانک‌انصار، کنگره بین‌المللی توسعه روابط اقتصادی حوزه سلامت برگزارشد

باحمایت بانک‌انصار، کنگره بین‌المللی توسعه روابط اقتصادی حوزه سلامت برگزارشد

باحمایت بانک‌انصار کنگره ‌بین‌المللی «توسعه روابط‌اقتصادی درحوزه‌سلامت بامحوریت کشورهای‌اسلامی» با اهداف «توسعه‌ فضای ‌تعامل‌ وشبکه‏‌سازی بین‌ کشورهای‌اسلامی»، «ارائه دستاوردهای‌فناوری، نوآوری و برندهای‌برتر در این کشورها» و «بررسی چالشهای پیش‌رو» با حضور وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی و میهمانانی از کشورهای اسلامی در مرکز همایش‌های بین المللی صداوسیما برگزارشد.

به گزارش روابط‌عمومی وتبلیغات، بانک‌انصار در راستای انجام مسئولیت‌های‌اجتماعی خود باردیگر از برگزاری یک همایش با محورهای سبک زندگی سالم وسلامت درمحیط کار، طب سنتی و گیاهان دارویی حمایت کرد تا به سهم خود گامی در ارتقای سلامت جامعه بردارد، زیرا 14727مورد حادثه ناشی از کار در سال94 در ایران به وقوع پیوسته و سالانه 30 هزارمیلیارد تومان هزینه و بیشتر از 4% تولیدناخالص ملی به این امر اختصاص یافته است.

بنابراین گزارش، دراین‌کنگره 6پنل «توسعه‌روابط‌دانشگاهی»، «دارو وتجهیزات پزشکی»، «گردشگری سلامت»، «طب سنتی وگیاهان دارویی»، «بیمه، خدمات درمان و سلامت عمومی» و «سبک زندگی سالم» برگزار شد و حاضران با دیدگاه های کارشناسان حاضر در پنل ها آشنا شدند.

در پایان این کنگره به خاطر همکاری‌های صمیمانه و موثر بانک‌انصار با مبادی ذی‌ربط در روابط‌اقتصادی حوزه‌سلامت و مشارکت در برگزاری کنگره‌ای در سطح بین المللی، نشان حامی اهداء شد.    

اداره کل روابط عمومی وتبلیغات

 

چهارشنبه 11 اسفند 1395 1295 الأربعاء 01 مارس 2017 01:30