با همکاری بانک انصارنهمین سمینارجلوه هایی از زندگی با دیابت برگزارشد

با همکاری بانک انصارنهمین سمینارجلوه هایی از زندگی با دیابت  برگزارشد

در راستای تداوم حمایت های بانک انصار از انجمن دیابت ایران و بیماران دیابتی کشور، مبتنی بر انجام و توسعه فعالیت های مربوط به مسئولیت های اجتماعی ، نهمین سمینار جلوه هایی از زندگی با دیابت با حمایت بانک انصار از سوی انجمن دیابت ایران برگزار شد .

 

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی و تبلیغات ، این سمینار، با (( شعار چنین کنند سالمندان موفق دیابتی)) آغاز شد و به موضوعاتی از قبیل، نحوه و زمان تأسیس انجمن، فعالیت های آموزشی، پژوهشی ، چیستی و آمار بیماری دیابت در جهان، دیابت و تغذیه، اختلالات روماتولوژیک و دیابت، دیابت و روانشناسی، و توانمند سازی مبتلایان به این بیماری پرداخته شد .

 

مدیرعامل بانک انصار دکتر ابراهیمی طی سالهای گذشته در پیام های متعددی از اهمیت  سلامت و حمایت از جامعه پزشکی پرداخته ونقش آموزشی و پیشگیری را مطرح کرده اند وی در پیامی  اذعان داشت : برخورداری از جامعه ای شاداب، سالم و امیدوار، نیازمند تلاش همگانی، آموزش مطلوب، اجرای راه کارهای پیشگیرانه و خودمراقبتی در رویارویی با بیماری هاست. در این راستا لازم است علاوه بر سازمان های مسئول و انجمن های مربوطه، افراد دیابتی گرامی نیز همچون آموزگارانی مجرب با انتقال تجربیات خود به مهار پدیده دیابت یاری رسانند .

اداره کل روابط عمومی وتبلیغات

 

سه شنبه 26 بهمن 1395 919 الثلاثاء 14 فيفرييه 2017 11:46