قائم مقام بانک انصار در مراسم تجلیل از خبرنگاران

قائم مقام بانک انصار در مراسم تجلیل از خبرنگاران:

بانک انصار رتبه اول شفافیت اطلاعات در شرکت‌های بورسی و سلامت اداری کشور را داراست

به میمنت سالگرد ایام پیروزی شکوهمند انقلاب‌اسلامی و به منظور تجلیل از اصحاب رسانه، بانک انصار اقدام به برگزاری مراسم ضیافت تجلیل از خبرنگاران کرده و در آن، آقای فروتن قائم مقام مدیرعامل این بانک، ضمن بزرگداشت مقام شامخ خبرنگاران در راستای انجام رسالت بزرگ تنویرافکارعمومی، بانک انصار را در حوزه های شفافیت اطلاعات در میان شرکت های بورسی و سلامت اداری در میان سازمان های دولتی و خصوصی حائز رتبه اول دانست.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وتبلیغات، قائم‌مقام مدیرعامل این بانک همچنین گفت: بانک انصار در حوزه قرض‌الحسنه در بین بانک های کشورهای اسلامی، مقام نخست را به خود اختصاص داده است.

قائم مقام مدیرعامل بانک در ادامه ضمن اشاره به جایگاه مطلوب بانک در حوزه معوقات و تسهیلات درشبکه بانکی، رتبه اول شفافیت اطلاعات دربین بانکهای کشور را یک مزیت حرفه ای دانست که بانک انصار آن را در میان صدها شرکت بورسی به دست آورده است.

آقای فروتن درباره رویکرد ارزشی بانک انصار تصریح کرد: نگاه بانک انصار به مسائل پولی و بانکی از باورها و ریشه های ارزشی آن ناشی می‌شود و مسئولیت اجتماعی مقوله ای بسیارحائز اهمیت است که موجب شده تا این بانک منافع عمومی را به اتکای پایبندی به قوانین ومقررات در راستای توسعه نظام پولی وبانکی، بر منافع کوتاه مدت ترجیح دهد.

وی گفت: بانک انصار به اقتصادمقاومتی اهتمام ویژه‌ای دارد و با هماهنگی سایر بانک‌های کشور به دنبال پیاده‌سازی مدلی است تا بانک‌ها را در راستای نقش‌آفرینی در اقتصادمقاومتی راهبری نماید.

قائم‌مقام بانک انصار در پایان باردیگر از خبرنگاران مدعو به خاطر حضور موثرشان در شبکه ارتباطی بانک با مشتریان و ذینفعان و انعکاس فعالیت‌ها و موفقیت‌های آن تقدیر کرده و همکاری رسانه ها با روابط عمومی ها را موجب رشد آگاهی های عمومی مردم و مسئولان در راستای تعالی مادی و معنوی جامعه دانست.    

اداره کل روابط عمومی وتبلیغات

 

چهارشنبه 20 بهمن 1395 815 الأربعاء 08 فيفرييه 2017 03:58